آموزش مجازی صفاهان

امکانات و نرم افزار مورد نیاز دوره مجازی | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
امکانات و نرم افزار مورد نیاز دوره مجازی

 

نیازهای ارتباطی ، نرم افزاری و سخت افزاری سامانه دوره ای مجازی صفاهان :

 نیازهای سخت افزاری :

1- اسپیکر و یا هدست برای شنیدن صدا

2- میکروفن برای صحبت کردن

3- وب کم برای به اشتراک گذاری تصویر

4- اینترنت با سرعت و پهنای باند 512 KB بستگی به نوع آموزش دارد ( در صورتی که صدا و تصویر استفاده نشود با اینترنت حداقل 100 KB نیز می توان استفاده نمود).

 

نیازهای نرم افزاری :

1- نصب و به روز رسانی فلش پلیر : نصب فلش پلیر

2- نصب ادین (  Add-in ) نرم افزار Adobe connect سیستم عامل مورد استفاده : نصب ادین  

3- در صورتی که از مروگر Google Chrome استفاده می کنید مراحل زیر را اعمال نمایید: از منوی تنظیمات گوگل کرم ( سمت راست Customize ) :

Settings >>> Show advanced settings... >>> Privacy >> Content Settings …

و در قسمت    Unsandboxed plugin access >>>>

گزینه زیر را انتخاب نمائید:

Allow all sites …

و سپس Done را بزنید. 

خروج

امکانات و نرم افزار مورد نیاز دوره مجازی  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان
تقویم تحصیلی و شهریه دوره های مجازی | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
تقویم تحصیلی و  شهریه دوره های مجازی

 

تقویم آموزشی دوره های مجازی مؤسسه زبان های خارجی صفاهان

با توجه به راه اندازی سامانه آموزشی مجازی تقویم آموزشی پس از ثبت نام و ورود به پنل کاربری برای هر دوره آموزشی قابل دسترسی می باشد.

 

تعرفه شهریه دوره های مجازی مؤسسه صفاهان

به اطلاع می رسانیم که کلیه ی دوره های مؤسسه زبان های خارجی صفاهان بصورت مجازی (گروهی و خصوصی) برگزار می گردد.

با توجه به استقبال زبان آموزان عزیز برای شرکت در کلاسهای مجازی، لیست تعرفه ی کلاسها به شرح زیر میباشد:

 

 

خروج

تقویم تحصیلی و شهریه دوره های مجازی  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان
درباره دوره های مجازی صفاهان | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
درباره دوره های مجازی صفاهان

Image result for  virtual learning course

برگزاري دوره هاي آموزشی زبان های خارجی به صورت مجازي در مؤسسه زبان صفاهان (مورد تایید اداره کل آموزش و پرورش)

بنا به درخواست زبان آموزان محترم و برنامه ريزي هاي انجام شده از اين پس دوره هاي آموزشي صفاهان به صورت مجازي و غيرحضوري نيز ارائه خواهد شد.

برخي از مخاطبين اين دوره ها:

-  افرادي که در ساير استان ها و يا حومه شهر سکونت داشته و محدوديت رفت و آمد دارند.
-  افرادي که ساعت کلاسها در طول روز با برنامه کاري، تحصيلي و يا شخصي ايشان مطابق نيست.
-  مديران و متخصصيني که به علت حجم کار بالا در طول روز نمي توانند در کلاسها شرکت کنند.


برخي از مزاياي اين دوره ها:

-  در دوره هاي مجازي نيازي به حضور فیزیکی نبوده و اين عزيزان مي توانند از سراسر ايران و حتي از خارج از کشور، از منزل و يا محل کار خود حتي با يک خط اينترنت معمولي 128 کيلوبايت و همچنين با شهريه کمتر به صورت آنلاين در کلاس ها حضور داشته و تصوير استاد، مانيتور استاد و تخته کلاس را ببينند و از استاد سوال پرسيده و يا با همکلاسي هاي خود در ارتباط باشند.
-  دوره هاي مجازي می تواند بر اساس تقاضای زبان آموز در ساعات پاياني روز (به عنوان نمونه: ساعت 21 تا 23 شب) برگزار شده و زبان آموزان عزيز مي توانند خارج از ساعت اداري و پس از رسيدگي به امور خانواده و کارهاي شخصي، از آموزش هاي تخصصي و فوق تخصصي نيز بهره مند بشوند.
-  در ساعات خارج از کلاس نيز پشتيبان هاي آموزشي و استادياران صفاهان پاسخگوي سوالات زبان آموزان کلاس هاي مجازي بوده و اين عزيزان را کمک و راهنمايي مي نمايند.
-  تمام منابع آموزشي و کمک آموزشي از طريق آنلاین و یا در صورت نیاز از طریق پست قبل از شروع دوره مجازي در اختيار زبان آموزان اين دوره ها قرار خواهد گرفت.

 

نگاه کلی به آموزش مجازی  

امروزه با پیشرفت فناوری اطلاعات و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور و دسترسی بیشتر افراد به اینترنت پر سرعت، نیاز به تغییر شیوه های آموزشی یک ضرورت غیر قابل اجتناب است. همگام با این رشد سریع فناوری، نظریات فراگیری زبان نیز از روش های معلم محور و چهره به چهره به مدل های آموزشی غیرحضوری و آنلاین تبدیل شده است. بر این اساس دپارتمان آموزش مجازی صفاهان در راستای نیل به اهداف علمی و فرهنگی خود اقدام به برگزاری کلاس های آموزش مجازی زبان نموده است. این دوره ها بر اساس برنامه ریزی و ایجاد زیرساختهای لازم از سال 1393 و با اتکا به تجربیات و تخصص آکادمیک لازم در آموزش زبان برگزار گردیده است.

 دوره های مجازی صفاهان

 دوره های آموزش مجازی زبان این امکان را به تمامی زبان آموزان میدهد تا از سراسر ایران و خارج از ایران امکان استفاده از دوره های مختلف را با بهترین کیفیت آموزشی زیر نظر بهترین اساتید با تجربه داشته باشند. سهولت در شرکت , Image result for virtual learning courseصرفه جویی در وقت و ذخیره کردن زمان و هزینه رفت و آمد ازخصوصیات ابتدایی و اولیه دوره های آموزش مجازی موسسه صفاهان محسوب میشود.

متاسفانه بیشتر دوره‌های موجود در فضای مجازی که به نام آموزش مجازی فعالیت دارند، در تلاشند تا شیوه‌هایی نامناسب را که اجرای آن‌ها در بهترین حالت، در کلاس‌های حضوری نیز محلِ تأمل است، در دوره مجازی پیاده‌سازی کنند؛ و در کمال تأسف مشاهده شده که گاهی دوره‌های صوتی آموزش‌های حضوری خود را با نام آموزش مجازی ارائه می‌کنند!

این در حالیست که فضای مجازی، بستری از بنیان متفاوت است و این ساحتِ متفاوت طرحِ درسیِ متمایز، و رابطه‌ای متفاوت بین مدرس و زبان‌آموز می‌طلبد.

شما با شرکت در دوره های مجازی موسسه صفهان، با شیوه‌ای منحصر به فرد که با هدف بهره‌برداری بیشینه از این بستر طراحی شده است، مورد استقبال قرار خواهید گرفت.

ویژگی های مهم دوره های مجازی صفاهان :

مبتنی بر سر فصل های استاندار جهانی Image result for virtual learning course

در دوره های مجازی آموزش زبان صفاهان شما بر مبنای سرفصل‌های استانداردِ «چارچوب مشترک» مطالب را می‌آموزید و این شیوه کسب مهارت، به شما این امکان را می‌دهد که در صورت تمایل، و با شرکت در آزمون‌های مرحله‌ای، نسبت به کسب مدرک هر سطح اقدام فرمایید.

اساتید منحصر به فرد و نخبه 

اهمیت، ارزش، و حساسیت حوزه مجازی آنچنان بالاست که ما از روز اول و از نخستین اتاق فکر،  خطوط حداقل توانایی‌ها و امتیاز اساتید و تیم آموزش زبان را در سطح رتبه‌های برتر کنکور و سوابق تدریسی قابل اطمینان و همچنین همسویی اعتقادی و عملی با مجموعه تعیین کردیم؛ و همه این امور بدین خاطر است که از صمیم دل معتقدیم، این سطح از حساسیت، حداقل استحقاق شما زبان‌آموزان است.

ارتباط نزدیک با اصل زبان

دوره های مجازی صفاهان، علاوه بر بررسی محتوای آموزشی، در موارد مرتبط، به بررسی خود زبانِ اصلی در قالب بخشی از یک سخنرانی، فیلم، انیمیشن و آن دسته محتواهایی که نشان‌دهنده استفاده از یک نکته آموزشی در فضای زبان اصلی هستند می‌پردازد. در نتیجه این فرصت برای شما زبان‌آموزان ایجاد می‌شود که نه تنها در فضای محتوای درسی بلکه در عمل و در فضای واقعی نیز پیاده‌سازی یک اصلِ زبانی را مشاهده فرمایید.

ساختارمند بودن دوره و مبتنی بودن بر جدول دقیق زمانی

 در دوره های مجازی صفاهان، زبان را از مرحله آغازین و سطح مبتدی می‌آموزید. این موضوع نیز لحاظ شده است که احتمالا از یادگیری‌های پیشین نیز، نکاتی را بیاد دارید و در مواردی فقط یادآوری برایتان کافی است. البته کسانی که اولین بار است برای یادگیری زبان انگلیسی اقدام می‌کنند نیز می‌توانند استفاده حداکثری از این دوره و دوره‌های آتی داشته باشند.

مهلت ثبت نام به اتمام رسید. برای اطلاع از زمان ثبت نام جدید با موسسه تماس تلفنی و یا به جدول زمانی کلاسهای مجازی مراجعه نمایید.

 

خروج

درباره دوره های مجازی صفاهان  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان
درخواست مدرک پایان دوره بین المللی | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
درخواست مدرک پایان دوره بین المللی

در خواست مدرک پایان دوره بین المللی 

در پايان تمام دوره هاي مجازي نيز همانند دوره هاي حضوري، گواهينامه پايان دوره با اعتبار مجوزهاي ذيل به زبان آموزان ارائه خواهد شد.

   -مجوز اداره کل آموزش و پرورش

  - مجوز آموزش کارکنان دولت

 - مجوز دانشگاه فریزلند استرالیا ( جهت بین المللی کردن مدرک پایان دوره)

شرایط مورد نیاز جهت صدور مدرک:
1- کامل بودن پرونده دانشجویی     2- غیبت کمتر از 10% تعداد جلسات    3- نمره و تایید نهایی استاد    4- تسویه حساب مالی

 پس از صدور گواهینامه حداقل 3 الی 7 روز پس از درخواست به متقاضی اطلاع رسانی می گردد و تحویل گواهینامه از شنبه تا چهارشنبه انجام می گردد و  برای متقاضیان خارج از استان و یا کشور در صورت درخواست مدرک صادر شده پست میگردد.
   

در پايان اميدواريم بتوانيم آموزشهاي کاربردي و مفيدي را به علاقمندان و زبان آموزان که پرچمدار عزت اين مرز و بوم در فضاي مجازي هستند ارائه نماييم.

 

خروج

درخواست مدرک پایان دوره بین المللی  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان
شیوه آموزش در دوره های مجازی صفاهان | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
شیوه آموزش در دوره های مجازی صفاهان

 

 شیوه آموزش دوره های مجازی صفاهان

متاسفانه بیشتر دوره‌های موجود در فضای مجازی که به نام آموزش مجازی فعالیت دارند، در تلاشند تا شیوه‌هایی نامناسب را در دوره مجازی پیاده‌سازی کنند؛ و در کمال تأسف مشاهده شده که گاهی دوره‌های صوتی آموزش‌های حضوری خود را با نام آموزش مجازی ارائه می‌کنند!

Image result for student in virtual

شما با شرکت در دوره های مجازی موسسه صفاهان، با شیوه‌ای منحصر به فرد که با هدف بهره‌برداری بیشینه از این بستر طراحی شده است، مورد استقبال قرار خواهید گرفت.

شما در این دوره آموزشی، برای اولین بار دوره‌ای زبان‌آموز-محور را تجربه خواهید نمود که طبق این روش، مرکزیت کلاس، شخص زبان‌آموز است؛ و این برخلاف شیوه‌های رایج آموزشی که یا مدرس-محور و یا محتوا-محورند می‌باشد. در این شیوه، مدرسِ مربوطه، در نقش راهنمای زبان‌آموز و در کنار اوست و نه به عنوان کسی که با آتوریته‌ای از پیش تعریف شده، زبان‌آموز را به هر جهتی بخواهد سوق می‌دهد. در این روش شما ترغیب می‌شوید که قوه تحلیلگر و نقادانه خود را همیشه فعال نگهداشته و با بررسی همه شرایط، در تمامی موارد، خودتان تصمیمات لازم را اتخاذ کنید. خروجی این دوره، زبان‌آموزی است که نه تنها در زبانِ هدف مهارت کسب کرده، بلکه به یک محقق کنجکاو و کارآمد بدل گشته است و راه بسیار هموارتری را برای زبان‌آموزی در سطوح بالاتر پیش روی دارد. از دید ما، این ویژگی، برای عدم گرفتاری در دام آفات زبان‌آموزی، امری ضروری و غیرقابل اجتناب است. همچنین در این متد، محتوای آموزشی با اینکه بطور گسترده مورد استفاده و بهره‌برداری قرار میگیرند، لیکن هیچکدام اصالت نداشته و همگی فقط ابزار یادگیری می باشند.

نحوه برگزاری دوره های مجازی صفاهان

دوره های مجازی صفاهان که به صورت آموزش محور است از طریق سایت مؤسسه به صورت اینترنتی برگزار میگردد. زبان آموزان دوره های مجازی، میتوانند پس از تشکیل پروفایل زبان آموزی و تأیید آن توسط مسول آموزش موسسه، به پنل کاربری خود در سایت موسسه وارد گردند، لازم است که زبان آموز قبل از ثبت نام در دوره مورد نظر خود در آزمون تعیین سطح زبان شرکت نموده و سپس اقدام به ثبت نام در دوره مجازی بنماید.

به طور کلی نحوه شرکت در دوره های مجازی صفاهان به شرح ذیل می باشد :

1- تشکیل پروفایل زبان آموزی

2- شرکت در آزمون تعیین سطح زبان

3- ثبت نام در دوره مورد نظر و پرداخت شهریه

4- نصب نرم افزار های مورد نیاز

5- حضور به موقع در کلاس مجازی طبق زمانبندی دوره مجازی که پس از ثبت نام به زبان آموز اعلام می گردد.

 

مهلت ثبت نام به اتمام رسید. برای اطلاع از زمان ثبت نام جدید با موسسه تماس تلفنی و یا به جدول زمانی کلاسهای مجازی مراجعه نمایید.

 

خروج

شیوه آموزش در دوره های مجازی صفاهان  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان
مراحل ثبت نام در دوره های مجازی | آموزش مجازی صفاهان| دوره های مجازی زبان
مراحل ثبت نام در دوره های مجازی

راهنمای ثبت نام در دوره های مجازی مؤسسه صفاهان

مرحله اول : تشکیل پروفایل در سامانه آموزش بصورت آنلاین : فرم تشکیل پروفایل در سامانه .

   * رمز عبور و نام کاربری لازم برای ورود به پنل کاربری توسط ایمیل به شما ارسال می گردد، توسط این رمز عبور و نام کاربری شما می توانید فرآیند ثبت نام آزمون را تکمیل نمایید.

مرحله دوم : شما با داشتن رمز عبور و و نام کاربری، دسترسی به حساب کاربری خود دارید.، ورود به پنل کاربری سامانه آموزش جهت ثبت نام دوره :  ورود به پنل کاربری 

مرحله سوم :پس از ورود به پنل کاربری بر روی گزینه ثبت نام جدید کلیک نمایید و یا می توانید جهت انتخاب دوره آموزشی به قسمت دورهای فعلی موسسه مراجعه نمایید : انتخاب دوره اموزشی 

مرحله چهارم:  پس از انتخاب دوره مورد نظر بر روی گزینه ی مشاهده زمان بندی آن کلیک نموده و گزینه ثبت نام را انتخاب و کلیک کنید.

مرحله پنجم: جهت مشاهده لیست دوره ها و انجام عملیات پرداخت آنلاین شهریه از منوی دوره ها در پنل کاربری استفاده نمایید ،  در لیست دوره ها بر روی گزینه پرداخت شهریه کلیک نموده و عملیات پرداخت آنلاین را از طریق کارتهای عضو شتاب دنبال کنید.

مرحله ششم : ضروری است قبل از ورود به کلاس مجازی ابتدا تمامی امکانات مورد نیاز را جهت اتصال به کلاس از طریق لب تاپ و یا کامپیوتر شخصی بررسی نمایید. بررسی امکانات و نرم افزار

 

- راهنمای پرداخت آنلاین با کارتهای عضو شتاب:

 -هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید. دقت کنید که بعد از ورود به صفحه بانک به هیچ وجه از کلید      Backمرورگر خود استفاده نکتید.

 * شماره 16 رقمی کارت : این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 * رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید

 - رمز دوم (رمز خرید اینترنتی):  با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 *  کد   : CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

 *  تاریخ انقضاء:  تاریخ انقضا روی تمامی کارت‌های بانکی حک شده است.

- پس از پرداخت، امکان مشاهده تراکنش مالی پرداخت شده از منوی پنل کاربری : انتخاب گزینه دوره ها و سپس گزینه پرداخت شهریه  وجود دارد.

*   در صورت مشاهده هرگونه مشکل با موسسه تماس حاصل نمایید*

خروج

مراحل ثبت نام در دوره های مجازی  

مشاهده مطلب

آموزش مجازی صفاهان
دوره های مجازی زبان