راهنمای ثبت نام آنلاین

 

راهنمای ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت مجتمع آموزشی صفاهان

1- برای عضویت در سایت بر روی لینک زیر کلیک نمایید و فرم عضویت را تکمیل نمایید . ایجاد پروفایل در سامانه

2- رمز عبور و نام کاربری لازم برای ورود به پنل کاربری توسط ایمیل به شما ارسال می گردد، توسط این رمز عبور و نام کاربری شما می توانید فرآیند ثبت نام آزمون را تکمیل نمایید.  

3-  شما با داشتن رمز عبور و و نام کاربری، دسترسی به حساب کاربری خود دارید.  برای ورود به پنل کاربری بر روی لینک زیر کلیک نمایید ورود به پنل کاربری

4- پس از ورود به پنل کاربری بر روی گزینه ثبت نام جدید کلیک نمایید.

5- پس از انتخاب دوره مورد نظر بر روی گزینه ی مشاهده زمان بندی آن کلیک نموده و گزینه ثبت نام را انتخاب و کلیک کنید.

6- جهت مشاهده لیست دوره ها و انجام عملیات پرداخت آنلاین شهریه از منوی دوره ها در پنل کاربری استفاده نمایید ،  در لیست دوره ها بر روی گزینه پرداخت شهریه کلیک نموده و عملیات پرداخت آنلاین را دنبال کنید.

7- پرداخت آنلاین با کارتهای شتاب:

  * هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.دقت کنید که بعد از ورود به صفحه بانک به هیچ وجه از کلید  Backمرورگر خود استفاده نکتید.

 *   شماره 16 رقمی کارت :   این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

*    رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :  برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی):  با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 *   کد   : CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

*   تاریخ انقضاء:  تاریخ انقضا روی تمامی کارت‌های بانکی حک شده است.

8- پس از پرداخت، امکان مشاهده تراکنش مالی پرداخت شده از منوی پنل کاربری دوره ها گزینه پرداخت شهریه  وجود دارد.

*   در صورت مشاهده هرگونه مشکل با موسسه تماس حاصل نمایید*