شرح رویداد های موسسه

صفاهان
1395/10/11 11:29 AM

French

زبان فرانسه را با مدرسین مجرب موسسه زبان صفاهان در محیطی حرفه ای و آکادمیک بیاموزید. دوره های مکالمه فرانسه در هر ترم در حال برگزاریست.

چرا فرانسه یاد بگیریم

آموزش زبان فرانسه در چند سال اخیر به دلایل متعددی با استقبال بسیار زیادی درکشورمان مواجه شده است که از عمده ترین آنها می توان به مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان به ویژه کشور کانادا (کبک) و همچنین ادامه تحصیل در این کشورها اشاره کرد. در این راستا، علی رغم وجود منابع مختلف آموزش زبان فرانسه در ایران، انتخاب متدی مناسب برای رسیدن به تمامی اهداف مورد نظر متقاضیان همواره با چالش های زیادی در دنیای آموزش مواجه بوده است.

بنا به ضرورت و اهمیت یادگیری این زبان، دپارتمان فرانسه موسسه صفاهان با استفاده ازکادر حرفه ای، اساتید مجرب و با انتخاب متدی نوین تمامی تلاش خود را برای ارتقاء سطح رضایت و آمادگی متقاضیان جهت شرکت در آزمون ها و مصاحبه های سفارت کانادا و فرانسه نموده است.

سیستم آموزشی صفاهان

مجموعه کتابهای Le Nouveau Taxi از جدیدترین و جذابترین متدهای آموزش زبان فرانسه به شمار می رود که در واقع سری جدید کتاب Taxi از انتشارات Hachette می باشد.

این مجموعه برای رده های سنی نوجوانان و بزرگسالان در ٣ سطح ¹A ، ²A و¹B  تألیف شده که با گردآوری تکنیک ها و راهکارهای مناسب به منظور بالا بردن مهارتهای عمومی و به ویژه مهارت ارتباط کلامی زبان آموزان در شرایط گوناگون طراحی شده است. بدیهی است تمامی این اهداف به کمک عواملی چون ساختار ساده و بسیار روان ، و مسیر آموزشی کاملا مشخص این کتاب تحقق یافته است.

از دیگر مشخصات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاکید این کتاب بر روی  approche actionnelle  که امکان استفاده از توانایی و دانش زبان آموزان را میسر میسازد.
  • ارایه نکات دستوی بسیار صریح و شفاف
  • امکان ارزیابی زبان آموز از دانش زبانی خود در طی گذراندن دوره ها
  • استفاده از موضوعات بروز مطابق با مضامین فرهنگی کشور فرانسه

بدین ترتیب، این سری کتابها با ارایه ی مجموعه ای کاملا آموزشی پاسخگوی تمامی انتظارات شما خواهند بود.
در صورت تمایل زبان آموزان در پایان کتاب سوم میتوانند با مشاوره دپارتمان فرانسه ، در کلاسهای سطوح پیشرفته صفاهان با منابع مشخص آموزشی شرکت نمایند.

شایان ذکر است از مزایای شرکت در کلاسهای زبان فرانسه موسسه صفاهان، برگزاری دوره های فقط مکالمه در پایان هر کتاب می باشد. در این دوره ها با استفاده از مجموعه کتاب های Expression Orale سعی در افزایش سطح محاوره ی زبان آموزان در استفاده از دانش زبانی خود و بالا بردن اعتماد به نفس آنها شده است.

نحوه برگزاری دوره ها

۵ هفته

۱ ترم

٥/۱ ساعته

زوج یا فرد

سه روز در هفته

عادی

۵ هفته

۱ ترم

۳ ساعته

یکشنبه و سه شنبه ها

دو روز در هفته

نیمه فشرده

۸ هفته

۱ ترم

۳ ساعته

پنجشنبه یا جمعه صبح

تک روز

عادی