شرح رویداد های موسسه

صفاهان
1395/10/12 4:27 PM

Thermic Courses برگزاری دوره های ترمیک ویژه تمامی مقاطع سنی

دوره های ترمیک زبان انگلیسی ویژه مقطع جوانان و بزرگسالان

امروزه آنچه بیشتر زبان آموزان به آن نیازمندند این است که بتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند متناسب با این هدف آموزشگاه زبان های خارجی صفاهان کتابهایTop Notch را که از جدیدترین کتابهای آموزش مکالمه زبان انگلیسی می باشد و به گونه ای طراحی شده اند تا پاسخگوی اینن نیاز زبان آموزان باشند ، برای آموزش انتخاب نموده است . کتابهای Top Notch و Summit  از آخرين متد آموزشي متداول در جهان بهرمند بوده و جهت آمادگي امتحانات بين المللي  TOEFL, IELTS  مناسب می باشد. ویرایش جدید (ویرایش سوم) مجموعه کتاب های  Top Notchبا منابع مالتی مدیا و جذاب آن ، انتخاب اول کسانی است که می خواهند مکالمه به زبان انگلیسی را فرا بگیرند . به روز بودن TOP NOTCH  و Summit باعث می شود این مجموعه منبع مناسبی برای آمادگی جهت امتحانات بین المللی باشد.

بیش از سه میلیون جوان و بزرگسال در سراسر جهان، با استفاده از برنامه ی Top Notch زبان انگلیسی را  آموخته اند. زبان آموزانی با اعتماد به نفس، و سخنورانی فرهنگی و مسلط به زبان انگلیسی. کتابی برنده ی جوایز متعدد در زمینه ی تدریس...

یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از روش Top Notch ، بسیار جذاب است و زبان آموزان را با موضوعات مطرح  شده، سرگرم می سازد. این روش، زبان انگلیسی را از طریق استفاده از ابزار های زبانی متعدد و ایجاد فضای تمرین و البته تکرار آنها، فراموش نشدنی می کند.

اما به واقع چرا این مجموعه به "پیش قدم در ارتباطات جهانی" تبدیل شد؟!... برخی ادعا می کنند که اهداف ارتباطی این مجموعه بر اساس درس ها و تکرار سیستماتیک پایه گذاری شده است و برخی دلیل این انتخاب را زبان طبیعی استفاده شده در مجموعه می خوانند. البته هستند کسانی که علت را در تمرکز این کتاب بر تسلط فرهنگی جستجو می کنند. یکی از نویسندگان این کتاب، آقای آلن آشر ( Allen Ascher ) در این مورد توضیح می  دهد:

" واقعیت اینجاست که امروزه زبان انگلیسی، یک زبان بین المللی است و مردم سراسر جهان که هر یک دارای فرهنگ ها و پیشینه ی متفاوت هستند را به هم مرتبط می سازد. باید از خود بپرسیم که چگونه مطالب مرتبط با این بحث را بیافرینیم... در اغلب واحد های آموزش زبان مرسوم است که از "فرهنگ" به عنوان اطلاعاتی جزئی آن هم برای رفع نیاز های اولیه ی زبان، استفاده شده است. برای مثال معرفی نام شهر های ایالات متحده و یا تاریخچه ای کلی درباره ی خانواده ی سلطنتی انگلستان! ولی این امر برای زبان آموزانی که قصد افزایش ارتباط بین المللی خود را دارند، کافی نیست. ما بر آن شدیم تا با افزایش تسلط بر فرهنگ بیشتر به عنوان یک مهارت زبانی تا مجموعه ای از واقعیت ها، دانشجویان را برای مواجهه با این واقعیت آماده کنیم. برای مثال اگر زبان آموزی در یک شرکت بین المللی مشغول به کار باشد و یا به کشوری با فرهنگی متفاوت سفر کند، میتوان انتظار داشت که توانایی برقراری ارتباط با دیگران و صحبت های روزانه را داشته باشد، ولی بهتر آن است که زبان آموز طوری آموزش دیده شده باشد که توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشد. تسلط بر فرهنگ های مختلف، نیاز اساسی این امر در قرن 21 است و Top Notch   تنها کتاب شامل این اطلاعات است."

 کتابهای Top Notch و Summit  از آخرين متد آموزشي متداول در جهان بهرمند بوده و جهت آمادگي امتحانات بين المللي  TOEFL, IELTS  مناسب می باشد. زبان آموزان پس از پایان دوره Summit  می توانند در یکی از دوره های آمادگی آزمون بین المللی IELTS و TOEFL  و یا FCE  شرکت کنند.

چارت آموزشی دوره 

 

 

           

Course Name

Book

Level

TPFA

Top Notch

Fundamentals

Elementary

TPFB

TPFC

Crucial Fund

Speak Now 1

TP1A

Top Notch 1

Pre-Intermediate

TP1B

TP1C

Crucial 1

Speak Now 2

TP2A

Top Notch 2

Intermediate

TP2B

TP2C

Crucial 2

Speak Now 3

TP3A

Top Notch 3

Upper Intermediate

TP3B

TP3C

Crucial 3

Speak Now 4

SM1A

Summit 1

Pre-advanced

SM1B

SM1C

SM2A

Summit 2

Advanced

SM2B

SM2C