شرح رویداد های موسسه

صفاهان
1395/10/09 11:32 AM

Market Leader

چرا انگلیسی تجاری؟

  • آیا ملاقات و جلسات کاری زیادی دارید که میبایست انگلیسی صحبت کنید؟
  • یا برای پیشرفت مرتبه ی شغلیتان نیاز به مدارک بین المللی در دنیای تجارت دارید؟

ما در موسسه زبان صفاهان دوره های مکالمه تجاری را با هدف تقویت سطح محاوره علاقه مندان خصوصاً مدیران شرکت ها، صاحبان کسب و کار و مدیران فروش برگزار می نماییم. چنانچه سفرهای کاریتان زیاد است و شدیداً نیازمند به گذراندن دوره ای برای رفع نیازهای کاری خود در ملاقات ها، جلسات کاری، مذاکرات و یا نوشتن ایمیل میباشید، شرکت در این دوره ها را به شما توصیه می کنیم.

دوره های مکالمه تجاری با  Market Leader  

دوره ی مکالمه تجاری از دوره های کاربردی و مفید در دنیای زبان انگلیسی محسوب می گردد. این دوره برای کلیه ی مدیران ارشد شرکت ها، کار آفرینان، مدیران و کارکنان بخش فروش و بازاریابی و هر شخصی که به نوعی به دنیای تجارت علاقه مند است مفید و ضروری میباشد.

افراد با شرکت در این دوره با الگوها و کلیشه های رایج در محاوره تجاری و مکالمات در سطح بین الملل آشنا شده و قادر خواهند بود نیازهای زبانی خود در امور تجاری را به راحتی تقویت نمایند.

استفاده از کتب جدید و حرفه ای  Market Leader از آخرین کتب انتشارات لانگمن پیرسون، این امکان را به زبان آموز می دهد تا گام به گام اصطلاحات تجاری و هر آنچه را که به دنیای تجارت مربوط می شود را به انگلیسی آموزش ببیند و با اعتماد به نفس بالایی در مذاکرات (حضوری و یا تلفنی) شرکت نموده و در بخش نوشتاری بتواند برای طرف های تجاری خود براحتی بنویسد و ارتباط حرفه ای برقرار نماید.

این مجموعه آموزشی در قالب ۵ سطح می باشد که ویرایش سوم مجموعه نیز محسوب می شود. مجموعه ای بسیار قوی که دارای فایل های ویدیویی، نرم افزار، PDF و MP3 میباشد.


تمامی کتاب های این مجموعه همراه با فایل های صوتی می باشند که به زبان آموزان این فرصت را می دهند که زبان انگلیسی را از طریق شنیداری نیز فرا بگیرند. مجموعه فوق علاوه بر آموزش، دارای سوالات و آزمون هایی است که در قالب فایل نرم افزار که به صورت اینتراکتیو نیز می باشد، برای شما عزیزان نیز آماده شده است. همچنین علاوه بر نرم افزار، این مجموعه در قالب فایل های پی دی اف جداگانه نیز تعدادی تمرین و سوال برای شما آماده کرده است که همراه با پاسخ در انتهای کتاب نیز می باشند.

مهارت های ارتباطی، عوامل موفقیت در کسب و کار، مذاکرات، برندینگ، بازاریابی موفق، گفتمان در جلسات رسمی، فروش و ده ها مبحث دیگر از سرفصل های مهم این دوره ها به شمار می روند.

مدارک بین المللی کمبریج BEC

BEC (Business English Certificate)

با دریافت مدرک بین المللی BEC از دانشگاه کمبریج انگلستان، به دانش زبانی خود در دنیای تجارت اعتبار ببخشید!

به کلیه مدیران، مسئولین فروش ، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار شرکت در آزمونهای بین المللی کمبریج را توصیه میکنیم.

 آزمونها در سه سطح به شرح زیر برگزار می گردد:

۱ - مقدماتی Preliminary
۲-  برتر در سطح Vantage – B2
۳ - عالی در سطح  Higher - C1