دپارتمان آیلتس صفاهان

دوره آیلتس  IELTS

همانند آزمون تافل، آزمون آیلتس نیز در سرتاسر جهان به عنوان یک آزمون بین المللی که نشانگر سطح زبان انگلیسی هر شخص است شناخته می شود. مخاطبان آزمون آیلتس نیز عمدتا خواهان ادامه ی تحصیل در کشورهای خارجی و یا اخذ اقامت هستند، داوطلبان شرکت در آزمون دکترا و یا پزشکانی که قصد گذراندن تخصص خود را در خارج از کشور دارند نیز به این مدرک نیاز دارند  ازین رو شرکت در این آزمون حائز اهمیت می باشد.  هدف این دوره آماده سازی دانش پذیران برای آزمون بین المللی آیلتس می باشد. موسسه صفاهان با بهره بردن از اساتید مجرب در این زمینه به یکی از مراکز قوی آزمون در اصفهان تبدیل شده است. این دوره شامل دو دوره ی  Pre-IELTS و IELTS test می باشد. از مزایای شرکت در این دوره میتوان به دوره ی قواعد و واژگان پایه ، یادگیری اصطلاحات مهم و کاربردی و توسعه ی مهارت های زبانی اشاره کرد.

 

دوره   Pre-IELTS:

هدف این دوره آماده سازی یادگیرندگان برای آزمون می باشد که این آماده سازی شامل تقویت مهارت در دستور زبان ، واژگان و اصطلاحات و مهارت های پهارگانه ی زبانی می باشد. کتب در نظر گرفته شده برای این دوره سری  English File از انتشارات OXFORD می باشد. این کتاب ها با تمرکز بر قواعد و با ارائه ی بخش های واژگانی در فرم Collocation ها در هر سطح بر تقویت و بهبود دانش زبان انگلیسی در این زمینه ها می پردازند. به علاوه بخش های مربوط به مهارت های زبانی نیز از توجه شایانی در این کتاب ها برخوردار گشته اند.

 

دوره های آزمون زبان دکتری :

زبان انگلیسی گام اول موفقیت در آزمون دکتری است. متقاضیان این آزمون به خوبی می دانند که چه در آزمون کتبی و چه در مصاحبه حضوری دانش زبان انگلیسی شرط کلیدی برای موفقیت در قبولی است. ما در این مسیر همراه تان هستیم تا از این پیچ دشوار و حساس شما را به سلامت و موفقیت رد کنیم. برنامه های آموزشی به شما اعتماد به نفسی ناشی از دانش زبانی می دهد تا در آزمون دکتری موفق باشید.

👈🏻 گام های زیر پیش روی شماست:

1-    اگر زبان انگلیسی شما در سطح  قابل قبولی نیست و فرصت کافی تا آزمون دارید؛ پیشنهاد می کنیم پس از تعیین سطح در یکی از کلاسهای فشرده ما شرکت کنید. این کلاس ها تحت عنوان EFT می باشند و در سریع ترین، جذاب ترین و کیفی ترین روش ممکن دانش زبان شما را ارتقاء می دهند.


2-    اگر زبان انگلیسی شما در سطح قابل قبولی نیست و فرصت کافی تا آزمون ندارید؛ نگران نباشید با کمی پشتکار و حضور در دوره های زیر می توانید خود را به سطحی که آزمونی تاثیر گذار بدهید برسانید:

    👈🏻  در کلاس زبان عمومی دکتری شرکت کنید. این دوره پر طرفدار به 60 ساعت آموزشی از وقت شما نیاز دارد، اساتید برجسته شما را با اصول آزمون، نکاتطلایی، تست های تمرینی و مطالب کلیدی دیگر آشنا خواهند کرد. خروجی این دوره همواره رضایت فراگیران را همراه داشته است به طوری که اکثر آنها با غرور از موفقیت در آزمون خود تعریف می کنند.


    👈🏻   در کلاس تولیمو شرکت کنید. دوره ی آموزشی تولیمو که در واقع تجمیع مفید و اثر گذاری از آزمون های TOLIMO, MCHE, MSRT, MHLE  می باشد مهارتهای مرتبط با آزمون دکتری را به شما آموزش می دهد اما تمرکز آن برای قبولی در آزمون های مربوطه می باشد که قطعا در زمان مصاحبه شما به ارائه مدرک آن ملزم خواهید بود. اساتید با سابقه  و توانمند راهنمای شما در این دوره ی آموزشی هستند.


    👈🏻  این کارگاه فوق العاده تست و نکته زبان دکتری را از دست ندهید. اساتید ما چکیده ی آنچه نیاز دارید را در 20 ساعت آموزشی برای شما بازگو خواهند کرد.
    👈🏻   و اما برای اولین بار کارگاهی با عنوان لغات ضروری برای آزمون دکتری در صفاهان طراحی شده است. اگر احساس می کنید دامنه لغات تان کم است این کارگاه مخصوص شماست. اساتید صفاهان، شما را برای فراگیری به بهترین شکل ممکن آماده خواهند کرد.

3-    اگر دانش زبان تان مناسب است؛ تعیین سطح دهید و در کلاسهای تافل یا آیلتس ما شرکت کنید. این دوره ها برای شما دو مزیت عمده دارد:
1-    آماده شرکت در آزمونی بین المللی برای داشتن مدرکی بین المللی می شوید.
2-    این مدرک برای ارائه در زمان مصاحبه آزمون دکتری بیش از حد کفایت است.
    همچنین می توانید علاوه بر حضور در کلاس های فوق همزمان در کلاس های آمادگی دکتری نیز شرکت نمایید. این گروه از فراگیران به یقیین آزمونی تاثیر گذار و لذت بخش را از سر خواهند گذراند.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری آزمونهای دکتری و بین المللی لطفا به تلگرام دپارتمان آیلتس صفاهان و یا صفحه ایستاگرام مؤسسه مراجعه فرمائید.

همچنین در دپارتمان تخصصی آیلتس صفاهان  :

در این دپارتمان دوره های خصوصی ویژه افراد شاغل و متقاضیانی که درخواست آموزش خصوصی و نیمه خصوصی  و یا بصورت VIP می باشند در نظر گرفته شده است.

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی دوره های تخصصی زبان های خارجی در این واحد آموزشی با هزینه ای بسیار مناسب و با کیفیت آموزشی بالا صورت می گیرد. دوره هایی که بصورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می گردد:

1- تدریس خصوصی ایلتس و تافل بصورت تضمینی

2- کلاس های نیمه خصوصی ایلتس و تافل

3- کلاس های مکالمه فوق فشرده انگلیسی ( یک الی دو ماهه) ویژه متقاضیان مهاجرت

4- کلاس های تک مهارتی انگلیسی

5- دوره های آموزش انگلیسی از طریق فیلم

6- دوره های زبان تجاری ویژه تجار

7- دوره های نیمه خصوصی آموزش زبان ویژه کودکان

8- دوره های آمادگی آزمون EPT, TOLIMO, MSRT

 

دوره های نیمه خصوصی زبان

در کلاس های نیمه خصوصی زبان های خارجی موسسه برای افزایش سرعت و توانایی یادگیری تعداد زبان آموزان در کلاس ها بین ۳ الی ۵ نفر در نظر گرفته شده است و باعث می گردد:

1- یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه تر

2- ارائه زمان بیشتر به زبان آموزان برای ارتقای مهارت های مکالمه

3- توجه و تمرکز بیشتر استاد به یادگیری زبان آموزان

کلاس های نیمه خصوصی زبان با قیمت کمتر از کلاس های گروهی سایر موسسات زبان برگزار می شود و به دلیل بهره گیری از جدید ترین کتاب های آموزشی و اساتید مجرب در امر زبان باعث افزایش بهره وری این کلاس ها می گردد.

 

دوره های خصوصی زبان

از آنجا که در تدریس خصوصی زبان، زبان آموز می تواند در مدت زمان بسیار کمتری به اهداف یادگیری خود نائل شود، یکی از کوتاه ترین روش ها جهت یادگیری زبان می باشد. به طور متوسط هر شش ماه کلاس گروهی زبان (دوره های پیوسته ترمیک ) می تواند معادل ۱۵ جلسه کلاس خصوصی باشد و این خود نشان دهنده یادگیری زبان در مدت زمان بسیار کوتاهتری می باشد البته ناگفته نماند زبان بدلیل اینکه یک مهارت می باشد یادگیری آن نیز با تمرین بیشتر محقق می گردد.

مراحل ثبت نام در دپارتمان آیلتس صفاهان :

1-  ثبت نام حضوری و یا آنلاین در پرتال مؤسسه 

2- تعیین سطح زبان و انجام مشاوره با سوپروایز دپارتمان جهت تعیین دوره آموزشی مناسب با توجه به اهداف متقاضی ( اهداف مهاجرت ، شرکت در امتحان آیلتس یا تافل ، اهداف تجاری و ....)

توضیحات : تمامی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی موسسه بصورت تضمینی و تحت آموزش بهترین اساتید شهر اصفهان انجام می گیرد.

 

نام شما :
نام خانوادگی :
ایمیل :
پیام شما :
کد امنیتی :
Retype the CAPTCHA code from the image
Change the CAPTCHA codeSpeak the CAPTCHA code
 


انصراف