معرفی آموزشگاه

دپارتمان زبان های خارجی :

دپارتمان زبان های خارجی صفاهان از سال 1393 سعی بر آن کرده تا با فراهم کردن متد و روش مناسب و اساتید با تجربه و کادری مجرب محیطی کاملا متناسب برای یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان موثرترین راه را فراهم کند.

چالش اساسی در دوره‌های آموزشی آزاد، مواجهه با طیف بسیار وسیع زبان‌آموزان- از لحاظ رده سنی، گوناگونی علایق و انگیزه ها و به ویژه سبک های یادگیری متفاوت- است. مؤسسه زبان‌های خارجی صفاهان همواره سعی داشته تا با جذب اساتید مجرب و آگاه به نتایج جدیدترین تحقیقات علمی در زمینه آموزش زبان های خارجی بتواند پاسخگوی نیازهای تمامی زبان آموزان باشد. یک اصل بسیار مهم در متدولوژی آموزشی این مرکز توجه به تقویت متناسب هر چهار مهارت زبانی- خواندن، شنود، گفت و نگارش- به همراه ارکان ضروری آموزش زبان از قبیل: افزایش واژگان، آشنایی با گرامر و تلفظ صحیح می‌باشد. همچنین، دستیابی به دانش فرهنگی و آشنا شدن با شباهت ها و تفاوت های فرهنگی جهت برقراری ارتباط موثر با ملت های دیگر در برنامه آموزشی این مرکز قرار داده شده است.

در بسته های آموزشی مرکز صفاهان، علاوه بر کتاب اصلی، مکمل‌های آموزشی دیگر برای تقویت هرچه بیشتر مهارت های خواندن و شنود ارائه می‌شود که بر اساس سرفصل معین و از پیش تعریف شده در کلاس ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که به منظور دستیابی سریع زبان آموزان به مهارت گفت یا صحبت کردن، کلاس های بحث آزاد (Free Discussion) با محوریت موضوعات مطرح شده در ترم‌های همان سطح تشکیل می‌شود و سپس زبان آموزان مجوز ارتقاء به سطح بالاتر را به دست می‌آورد. کافه-زبان (English cafe) یکی از امکانات دیگر موجود در مرکز زبان های خارجی صفاهان بوده که در آن زبان آموزان در حین صرف نوشیدنی‌های سرد و گرم، از طریق تماشای فیلم و کارتن به زبان اصلی و با کمک و راهنمایی های استاد کافه-زبان می‌توانند با رایج ترین اصطلاحات روزمره آشنا شوند.

از آنجایی که فارغ التحصیلان دوره های پیشرفته این مرکز و یا موسسات آموزشی دیگر خواهان ادامه فراگیری زبان در سطوح عالی‌تر و به شکل حرفه‌ای‌تر هستند، مرکز آموزش زبان های خارجی صفاهان، با برگزاری دوره‌های After-Graduate  ، زبان‌آموزان را برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون‌های بین المللی از قبیل: TOEFL  و IELTS آماده می‌سازد. 

دپارتمان گردشگری :

دپارتمان گردشگری مؤسسه آموزشی صفاهان تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ارائه دهنده رشته های آموزشی راهنمایان فرهنگی ( تورلیدری) در استان اصفهان می باشد.

این دپارتمان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور نیز رشته های کوتاه مدت گردشگری بصورت تخصصی آموزش می دهد.

 

دپارتمان ICDL :

دپارتمان ICDL آموزشگاه صفاهان تحت نظارت بنیاد ICDL کشور اقدام به آموزش دوره های عمومی و تخصصی کامپیوتر با صدور مدرک بین المللی می نماید . این دپارتمان .....